Selectable courses

ID Назва Лектор Картка дисципліни
1980 Залізобетонні та кам'яні конструкції Конончук Олександр Петрович -
5145 Засідання кафедри Криськов Андрій Анатолійович -
5545 Засідання кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Окіпний Ігор Богданович -
5156 Засідання кафедри ЕФ Панухник Олена Віталіївна -
5308 Засідання кафедри КН Боднарчук Ігор Орестович -
5150 Засідання кафедри конструювання верстатів, інструментів та машин Кобельник Володимир Романович
Крупа Володимир Васильович
-
5161 Засідання кафедри менеджменту та адміністрування Кирич Наталія Богданівна -
5160 Засідання кафедри психології Вишньовський Василь Володимирович -
5307 Засідання кафедри РТ Дунець Василь Любомирович -
5247 Засідання кафедри технічної механіки та сільськогосподарських машин Хомик Надія Ігорівна
Гевко Роман Богданович
-
5140 ЗАСІДАННЯ КАФЕДРИ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ТА СФЕРОЮ ПОСЛУГ Шерстюк Роман Петрович
Гагалюк Ольга Іванівна
Дудкін Павло Дмитрович
Владимир Ольга Михайлівна
Керничний Андрій Ярославович
Андрушків Богдан Миколайович
Малюта Людмила Ярославівна
Нагорняк Галина Степанівна
Ціх Галина Володимирівна
Паляниця Віктор Анатолійович
Федишин Ірина Богданівна
Віятик Ірина Василівна
Галицька Ірина Богданівна
Керничний Богдан Ярославович
Кузь Тетяна Іванівна
Мельник Лілія Миколаївна
Островська Галина Йосипівна
Стойко Ігор Іванович
Ордеха Галина Іванівна
-
5148 Засідання кафедри ХБ Покотило Олег Степанович -
4443 Засоби транспортних і термінальних технологій Попович Павло Васильович
Кучвара Іван Миколайович
-
1669 Захист інформації Химич Григорій Петрович -
2335 Захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах Козак Руслан Орестович
Томашевський Богдан Паїсійович
-
3363 Захист інформації в банківських системах Кареліна Олена Володимирівна -
587 Захист інформації у комп'ютерних системах Жаровський Руслан Олегович -
4974 Захист інформації у комп'ютерних системах Томашевський Богдан Паїсійович -
5327 Захист курсового проєкту Лісовська Тетяна Олегівна
Сельський Володимир Романович
Карпик Галина Вікторівна
-
5515 збори інженерно-технічного персоналу кафедр факультету економіки та менеджменту Чоп Тамара Олександрівна -
4796 Зв'язки з громадськістю Зяйлик Марія Федорівна -
5189 Звіт з практики. Магістерська робота. Курсовий проєкт. 1. Технологія хліба, макаронних, кондитерських виробів та харчових концентратів. 2. Інноваційні технології зберігання плодів та овочів Карпик Галина Вікторівна -
5530 Звіти за практики, Дипломнаробота, Сельський Володимир Романович -
5230 Звіти по практиці та консультації з курсового проєкту Криськова Лариса Петрівна
Бейко Людмила Анатоліївна
Лялик Анастасія Тарасівна
-
1670 Звітність підприємства Кіляр Олександра Романівна -
389 Зварювальні джерела живлення Береженко Богдан Миколайович
Ляхов Віталій Віталійович
-
719 Зварювання пластмас і паяння металів Окіпний Ігор Богданович
Пулька Чеслав Вікторович
Сенчишин Віктор Степанович
-
4561 Зовнішньоекономічна діяльність підприємства Бажанова Наталія Володимирівна
Нагорняк Ірина Степанівна
-
1723 Казначейська справа Фроленко Роман Володимирович -
5237 Кафедра АВ (дистанційні засідання) Коноваленко Ігор Володимирович
Марущак Павло Орестович
Савків Володимир Богданович
Михайлишин Роман Ігорович
Шкодзінський Олег Ксаверович
-
5297 Кафедра АВТОМОБІЛІВ Босюк Павло Володимирович
Ляшук Олег Леонтійович
-
5165 Кафедра будівельної механіки Ковальчук Ярослав Олексійович
Крамар Галина Михайлівна
Ясній Володимир Петрович
-
5240 Кафедра ЕІ (дистанційні засідання) Тарасенко Микола Григорович -
5283 Кафедра комп'ютерних систем та мереж (дистанційні засідання) Осухівська Галина Михайлівна
Митражик Вікторія Миколаївна
-
5146 Кафедра промислового маркетингу Фалович Володимир Андрійович -
5221 Кваліфікаційна робота бакалавра Дунець Василь Любомирович -
5522 Кваліфікаційна робота бакалавра (КТ) Микитишин Андрій Григорович
Левицький Віталій Васильович
-
5518 Кваліфікаційна робота магістра (консультування) Кіляр Олександра Романівна
Марущак Леся Іванівна
Співак Сергій Михайлович
Королюк Тетяна Миколаївна
Павликівська Ольга Іванівна
Хомин Петро Якимович
Білоус Ольга Степанівна
Кравчук Наталія Василівна
-
4983 Кваліфікаційна робота магістра (КТ) Микитишин Андрій Григорович
Левицький Віталій Васильович
-
1553 Клінічна психологія Вишньовський Василь Володимирович -
1839 Комерційна справа Шпилик Світлана Василівна -
3245 Комерційна справа Бажанова Наталія Володимирівна -
2785 Комп'ютеризовані вимірювальні комлекси Паламар Михайло Іванович
Пастернак Юрій Володимирович
-
581 Комп'ютерні мережі Лобур Тарас Богданович
Голотенко Олександр Сергійович
Осухівська Галина Михайлівна
-
582 Комп'ютерні мережі Лобур Тарас Богданович -
2500 Комп'ютерні мережі Микитишин Андрій Григорович Переглянути
1531 Комп'ютерні мережі (Computer Networks) Марценко Сергій Володимирович
Гащин Надія Богданівна
Млинко Богдана Богданівна
Шилінська-Лобур Юлія Миколаївна
Липак Галина Ігорівна
Поливана Уляна Василівна
-
82 Комп'ютерні мережі та телекомунікації Хоміцький Богдан Володимирович -
3090 Комп'ютерні системи Шингера Наталя Ярославівна
Стадник Наталя Богданівна
-
4699 Комп'ютерні системи обробки текстової, графічної та мультимедійної інформації Клендій Володимир Миколайович
Слободян Любомир Михайлович
-
599 Комп'ютерні технології в машинобудуванні Васильків Василь Васильович -
5453 Комп'ютерні технології в машинобудуванні / Computer Technologies in Mechanical Engineering Васильків Василь Васильович -
4368 Комп'ютерні технології проєктування в енергетиці Оробчук Богдан Ярославович -
4274 Комп'ютерні технології проєктування електронних вузлів приладів Стрембіцький Михайло Олексійович
Кругльов Володимир Васильович
Паламар Михайло Іванович
-
94 Комп'ютерна біометрія та медична інтрографія Яворська Євгенія Богданівна
Хвостівський Микола Орестович
Дозорська Оксана Федорівна
Переглянути
315 Комп'ютерна візуалізація біосигналів Забитівський Василь Петрович
Дедів Леонід Євгенович
Паляниця Юрій Богданович
Фалендиш Володимир Володимирович
-
636 Комп'ютерна графіка Тотосько Олег Васильович -
1068 Комп'ютерна графіка Захарчук Олена Павлівна
Пік Андрій Іванович
Денисюк Надія Романівна
-
504 Комп'ютерна графіка і дизайн Дмитрів Олена Романівна
Гринчуцька Світлана Вікторівна
Дмитрів Дмитро Володимирович
Рогатинський Роман Михайлович
-
4490 КОМП'ЮТЕРНА ЕЛЕКТРОНІКА Паламар Андрій Михайлович
Лупенко Анатолій Миколайович
-
2095 КОМП'ЮТЕРНА ЕЛЕКТРОНІКА ТА СХЕМОТЕХНІКА 2 курс 4 семестр Лупенко Анатолій Миколайович
Паламар Андрій Михайлович
-
1990 Комп'ютерна електроніка та схемотехніка 3 курс 5 семестр Паламар Михайло Іванович
Кругльов Володимир Васильович
Паламар Андрій Михайлович
Пастернак Юрій Володимирович
-
1444 Комп'ютерна електроніка, схемотехніка і програмування Осов'як Ігор Іванович
Кругльов Володимир Васильович
Паламар Михайло Іванович
Пастернак Юрій Володимирович
-
4527 Комп'ютерна криміналістика Муж Валерій Вікторович
Козак Руслан Орестович
-
1697 Комп'ютерна криптографія Кінах Ярослав Ігорович
Стоянов Юрій Миколайович
-
2401 Комп'ютерна логіка Тиш Євгенія Володимирівна -
3184 Комп'ютерна стеганографія Загородна Наталія Володимирівна
Козак Руслан Орестович
Грод Іван Миколайович
-
1861 Комп'ютерна схемотехніка та архітектура комп'ютерів Никитюк Вячеслав Вячеславович
Поливана Уляна Василівна
-
3012 Комп'ютерне моделювання елементів конструкцій автомобілів Пиндус Юрій Іванович
Левкович Михайло Геннадійович
-
1197 Комп'ютерне проєктування інтелектуальних вимірювальних приладів та систем Паламар Михайло Іванович -
114 Комп'ютерно-інтегровані технології Голотенко Олександр Сергійович
Митник Микола Мирославович
Карташов Віталій Вікторович
Чихіра Ігор Вікторович
Голотенко Олександр Сергійович
-
2849 Комп`ютинг та обчислювальні методи в інженерії Цуприк Галина Богданівна -
2701 Комплексні системи захисту інформації:проєктування, впровадження, супровід Лобур Тарас Богданович
Муж Валерій Вікторович
-
470 Комплексна безпека інформаційних мережевих систем Микитишин Андрій Григорович -
672 Комплексна безпека інформаційних мережевих систем Луцків Андрій Мирославович
Осухівська Галина Михайлівна
-
5229 Комплексна практика з фаху Белякова Ірина Володимирівна
Філюк Ярослав Олександрович
-
5219 Комплексна практика з фаху (ЕТ) Коваль Вадим Петрович -
5227 Комплексна практика з фаху / Технологічна Ясній Володимир Петрович
Крамар Галина Михайлівна
-
4509 Комплексний аналіз діяльності підприємства Мельник Лілія Миколаївна -
5091 Компоненти мікро- і нанотехніки Стрембіцький Михайло Олексійович
Яворська Мирослава Іванівна
Батюк Віталій Васильвич
-
4262 Компоновки верстатів та верстатних комплексів Луців Ігор Володимирович
Буховець Валерій Миколайович
-
685 Комп’ютерні системи обробки текстової, графічної та мультимедійної інформації Назаревич Олег Богданович
Небесний Руслан Михайлович
Шимчук Григорій Валерійович
-
2549 Комп’ютерне проєктування в галузі Балабан Степан Миколайович -
2238 Комп’ютерний дизайн біотехнічних систем Дедів Леонід Євгенович
Яворська Євгенія Богданівна
Хвостівський Микола Орестович
-
1688 Комунікативний менеджмент Гарматюк Оксана Олегівна -
2168 КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПІДПРИЄМСТВА Краузе Ольга Ігорівна -
3022 Конкурентоспроможність підприємства Артеменко Людмила Борисівна Переглянути
2774 Консолідовані інформаційні ресурси баз даних та знань Боднарчук Ігор Орестович
Никитюк Вячеслав Вячеславович
-
1635 Конструкторсько - технологічна практика Шовкун Олександр Павлович -
1834 Конструкції з дерева та пластмас Чорномаз Наталія Юріївна
Гудь Михайло Іванович
-
979 Конструкція, розрахунок і виробництво сільськогосподарських машин Бабій Андрій Васильович
Бортник Ігор Миронович
-
5079 Конструювання мікроприладів Стрембіцький Михайло Олексійович -
1328 Конструювання обладнання харчових виробництв Стадник Ігор Ярославович -
1754 Конструювання приладів Дерев'янко Василь Володимирович
Наконечний Юрій Іванович
-
1737 Конструювання програмного забезпечення Михалик Дмитро Михайлович
Гой Андрій Андрійович
Ясній Олег Петрович
Стоянов Юрій Миколайович
-
1280 Конструювання та технологія радіоелектронних засобів Мишковець Олександр Пилипович
Яськів Анна Володимирівна
-
5209 Консультації Ясній Петро Володимирович -
5166 Консультації до курсового проєкту. Бейко Людмила Анатоліївна
Лялик Анастасія Тарасівна
Криськова Лариса Петрівна
Кравченюк Христина Юріївна
-
5531 Консультація до розділів дипломної роботи магістра Бурліцька Оксана Петрівна -
5250 Консультація Курсовий проєкт Кухтин Микола Дмитрович -