Selectable courses

ID Назва Лектор Картка дисципліни
1353 Економіка програмного забезпечення Кінах Ярослав Ігорович
Цуприк Галина Богданівна
-
1741 Економіка суб"єктів господарювання Гринчуцька Світлана Вікторівна -
2100 Економіка та бізнес (Економіка та організація виробництва) Галущак Михайло Петрович -
4435 Економіка та маркетинг автотранспортних підприємств Пиндус Тетяна Борисівна -
4630 Економіка та організація інноваційної діяльності Радинський Сергій Віталійович -
2337 Економіка та організація виробництва Владимир Ольга Михайлівна
Мельник Лілія Миколаївна
-
5496 Економіка та організація міжнародного бізнесу Bakushevych Ivanna
Мартиняк Ірина Олександрівна
-
1920 Економіка України на сучасному етапі Гащин Євген Володимирович -
1921 Економіка України на сучасному етапі Гащин Євген Володимирович -
1772 Економіко-математичні моделі інновацій Гарматій Наталія Михайлівна
Гринчуцька Світлана Вікторівна
-
3264 Економічні розрахунки в страхуванні Гац Любов Євгенівна -
4340 Економічна безпека Бажанова Наталія Володимирівна -
3252 Економічна діагностика Гац Любов Євгенівна -
21 Економічна кібернетика Марущак Павло Орестович -
945 Економічна кібернетика Різник Наталія Михайлівна
Дмитрів Дмитро Володимирович
-
1910 Економічна психологія Періг Ірина Мирославівна -
1017 Економічна та майнова безпека бізнесу Малюта Людмила Ярославівна Переглянути
2491 Економічна теорія Артеменко Людмила Борисівна
Ціх Галина Володимирівна
Малинич Ганна Миколаївна
Дячун Ольга Дмитрівна
Нагорняк Ірина Степанівна
Переглянути
1473 Економічна теорія (БМ. Розділ 3. МІКРОЕКОНОМІКА) Мариненко Наталія Юріївна -
4646 Економічний аналіз Синькевич Надія Іванівна -
943 Економетрика Різник Наталія Михайлівна
Ковальчик Олена Арнольдівна
Гарматій Наталія Михайлівна
Мартиняк Ірина Олександрівна
Дмитрів Дмитро Володимирович
-
1103 Експериментальна психологія Періг Ірина Мирославівна
Гриб Оксана Іванівна
-
2437 Експлуатаційні властивості транспортних засобів Цьонь Олег Петрович
Мишкович Ольга Василівна
Кучвара Іван Миколайович
Хомик Надія Ігорівна
-
3201 Експлуатаційні матеріали Клендій Володимир Миколайович
Гупка Андрій Богданович
-
5516 Експлуатаційні матеріали Гупка Андрій Богданович Переглянути
63 Експлуатація та обслуговування машин Сташків Микола Ярославович
Бортник Ігор Миронович
Переглянути
914 Експлуатація та обслуговування машин Дячун Андрій Євгенович -
1459 Експлуатація та обслуговування машин Шарик Мирослав Володимирович
Буховець Валерій Миколайович
Крупа Володимир Васильович
Кобельник Володимир Романович
Ярема Ігор Теодорович
Дубецький Іван Дмитрович
-
4953 Експлуатація та обслуговування машин Ворощук Віктор Ярославович
Кравець Олег Ігорович
Вітенько Тетяна Миколаївна
-
965 Електричні апарати Коваль Вадим Петрович
Філюк Ярослав Олександрович
-
812 Електричні машини Буняк Олег Андронікович -
1747 Електричні системи та мережі Сисак Іван Михайлович
Концограда Тетяна Анатоліївна
Поталіцин Сергій Юрійович
-
971 Електрична частина станцій та підстанцій Оліярник Петро Миколайович -
2104 Електричне та електронне обладнання автомобілів Пиндус Юрій Іванович
Заверуха Руслан Романович
-
2486 Електродинаміка та поширення радіохвиль Дуда Сергій Петрович
Марценюк Анатолій Сергійович
Яськів Анна Володимирівна
-
3087 Електроживлення радіоелектронної апаратури Яськів Володимир Іванович
Яськів Анна Володимирівна
-
1418 ЕЛЕКТРОМАГНІТНА СУМІСНІСТЬ ТА ЗАВАДОСТІЙКІСТЬ РЕЗ Химич Григорій Петрович -
4657 Електроніка Скоренький Юрій Любомирович
Мочарський Віталій Сергійович
-
67 Електроніка і мікропроцесорна техніка Трембач Ростислав Богданович
Микулик Петро Миколайович
-
4572 Електроніка і мікросхемотехніка Трембач Ростислав Богданович -
4614 Електронні місто та регіон Мацюк Олександр -
4875 Електронні послуги на місцевому рівні Матійчук Любомир Павлович -
2826 Електронні прилади Дозорський Василь Григорович
Бачинський Михайло Володимирович
Паляниця Юрій Богданович
Хвостівський Микола Орестович
-
5087 Електронні системи Стрембіцький Михайло Олексійович -
2125 Електронні та квантові прилади НВЧ Марценюк Анатолій Сергійович -
4967 Електронна демократія Струтинська Ірина Володимирівна -
180 Електронна комерція Ковальчик Олена Арнольдівна -
671 Електронна компонентна база Хвостівський Микола Орестович
Дедів Леонід Євгенович
Дозорський Василь Григорович
-
1226 Електронна компонентна база Мишковець Олександр Пилипович -
4941 Електронна торгівля та Інтернет-технології у бізнесі Нагорняк Ірина Степанівна Переглянути
4794 Електронна установа Матійчук Любомир Павлович -
2317 Електронне та мікропроцесорне обладнання автомобілів Пиндус Юрій Іванович
Заверуха Руслан Романович
-
4660 Електронне урядування Галущак Михайло Петрович -
4985 Електронний бізнес та електронна комерція Паляниця Віктор Анатолійович Переглянути
4308 Електронний документообіг та захист інформації Мацюк Олександр -
1717 Електропостачання Івасечко Роман Романович
Тарасенко Микола Григорович
-
4753 Електропостачання Тарасенко Микола Григорович
Філюк Ярослав Олександрович
-
1748 Електропостачання промислових і муніципальних об'єктів Сисак Іван Михайлович -
1945 Електротехніка Мовчан Леонід Тимофійович -
2550 Електротехніка Закордонець Володимир Савич -
4354 Електротехніка в будівництві Закордонець Володимир Савич -
1285 Електротехніка та електромеханіка Закордонець Володимир Савич -
1286 Електротехніка та електроніка Мовчан Леонід Тимофійович -
1288 Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка Куземко Наталія Анатоліївна
Мовчан Леонід Тимофійович
Переглянути
702 Електротехнічні та конструкційні матеріали Крамар Галина Михайлівна
Коваль Ігор Володимирович
-
955 Електротехнічні та конструкційні матеріали Андрійчук Володимир Андрійович
Липовецький Микола Миколайович
Філюк Ярослав Олександрович
Котик Марія Іванівна
Чубатий Юрій Олегович
Тарасенко Микола Григорович
-
1053 Електротехнічні та конструкційні матеріали Чубатий Юрій Олегович -
1687 Електрошлакові технології Татарин Богдан Павлович -
2185 Елементарна математика кафедра математичних методів в інженерії -
5080 Елементи і прилади наноелектроніки Стрембіцький Михайло Олексійович
Наконечний Юрій Іванович
-
2383 Емпіричні методи програмної інженерії Цуприк Галина Богданівна -
1974 Енергетичні системи забезпечення життєдіяльності людини Зінь Мирослав Михайлович -
849 Енергетичні установки Оробчук Богдан Ярославович -
2593 Енергетичний менеджмент Козак Катерина Миколаївна
Хомишин Віктор Григорович
Тарасенко Микола Григорович
-
5409 Енергетичний менеджмент 2 Козак Катерина Миколаївна -
5200 Енергоефективні джерела живлення в електротехнічних системах Коваль Вадим Петрович -
5543 Енергоефективні технології в АПК Хомик Надія Ігорівна -
963 Енергозбереження Коваль Вадим Петрович
Тарасенко Микола Григорович
-
977 Енергозбереження у світлотехнічній галузі Тарасенко Микола Григорович
Гетманюк Володимир Іванович
Поталіцин Сергій Юрійович
-
5001 Ергономічне забезпечення транспортних процесів Сташків Микола Ярославович -
4980 Етика управління та конфліктологія Юрик Наталія Євгенівна Переглянути
1378 Ефективність інформаційних систем Ковальчик Олена Арнольдівна
Гринчуцька Світлана Вікторівна
-
4716 Ефективність транспортних процесів Попович Павло Васильович
Дзюра Володимир Олексійович
-
4487 Забезпечення енергоефективності підприємств Зінь Мирослав Михайлович -
2010 Забезпечення енергоощадності цивільних та промислових споруд Тарасенко Микола Григорович
Поталіцин Сергій Юрійович
Гетманюк Володимир Іванович
-
5030 Забезпечення неперервності та інформаційної безпеки бізнесу Кареліна Олена Володимирівна -
3158 Загальні технології харчових виробництв (для заочної форми навчання) Покотило Олег Степанович
Кушнірук Наталя Василівна
Дацишин Катерина Євгенівна
Сторож Людмила Анатоліївна
Сельський Володимир Романович
-
2455 Загальні технології харчової промисловості Бейко Людмила Анатоліївна -
5026 Загальні технології харчової промисловості Копчак Наталія Григорівна -
1413 Загальні технології харчової промисловості "Технологія бродильних виробництв" Шпилик Олександра Богданівна
Криськова Лариса Петрівна
Покотило Олег Степанович
Лялик Анастасія Тарасівна
Карпик Галина Вікторівна
-
3044 Загальні технології харчової промисловості "Технологія м'яса, м'ясопродуктів" Сельський Володимир Романович
Криськова Лариса Петрівна
-
2042 Загальні технології харчової промисловості "Технологія олієжирових продуктів" Кушнірук Наталя Василівна
Криськова Лариса Петрівна
Карпик Галина Вікторівна
Лялик Анастасія Тарасівна
-
2564 Загальні технології харчової промисловості (розділ "Технологія консервування плодів та овочів " Сторож Людмила Анатоліївна
Сельський Володимир Романович
-
1597 Загальні технології харчової промисловості (розділ Технології цукрового виробництва) Карпик Галина Вікторівна
Сельський Володимир Романович
-
3034 Загальні технології харчової промисловості (розділ Технологія хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів) Карпик Галина Вікторівна -
449 Загальна психологія Вишньовський Василь Володимирович -
4757 Загальна та неорганічна хімія Вічко Олена Іванівна
Копчак Наталія Григорівна
Назарко Ірина Степанівна
-
3032 Загальна технологія харчових виробництв та технологія галузі Сельський Володимир Романович -
4779 Загальна хімія Назарко Ірина Степанівна -
4331 Загальний курс транспорту Матвіїшин Анатолій Йосипович -