Selectable courses

ID Назва Лектор Картка дисципліни
2583 Господарське законодавство Радинський Сергій Віталійович
Левицький Віталій Орестович
Подвірна Тетяна Володимирівна
-
4992 Господарське законодавство Левицький Віталій Орестович Переглянути
2269 Грід-системи та технології хмарних обчислень Шимчук Григорій Валерійович
Гром'як Роман Сильвестрович
Назаревич Олег Богданович
-
342 Гроші і кредит Винник Тетяна Михайлівна
Маркович Ірина Богданівна
-
2502 Гроші і кредит Винник Тетяна Михайлівна -
2339 Діагностика автомобілів Босюк Павло Володимирович
Гупка Андрій Богданович
Сіправська Марія Дмитрівна
-
2294 Діагностика стану та надійність електротехнічних систем електроспоживання Євтух Петро Сильвестрович
Костик Любов Миколаївна
Вакуленко Олександр Олексійович
Переглянути
5427 Діагностика та контроль якості в машинобудівних виробництвах Сенчишин Віктор Степанович
Мариненко Сергій Юрійович
-
2813 Діагностика фінансового стану підприємства Панухник Олена Віталіївна -
3330 Діагностичні і терапевтичні системи Гевко Олена Василівна Переглянути
1505 Діджитал маркетинг Мариненко Наталія Юріївна Переглянути
4575 Ділова комунікація українською мовою Назаревич Леся Тарасівна -
4906 Демократія: від теорії до практики Криськов Андрій Анатолійович
Гумен Юрій Євгенович
-
1602 Державне та регіональне управління Рудакевич Марія Іванівна
Машлій Галина Богданівна
-
1220 Державний фінансовий контроль Фроленко Роман Володимирович -
863 Деталі машин Хомик Надія Ігорівна
Жаровський Олег Степанович
-
1492 Деталі машин і основи взаємозамінності Жаровський Олег Степанович -
3005 Деталі машин і ПТО Олексюк Василь Петрович
Сташків Микола Ярославович
Цьонь Ганна Богданівна
Бортник Ігор Миронович
-
5477 Деталі машин та основи автоматизованого конструювання Хомик Надія Ігорівна
Жаровський Олег Степанович
-
1923 Джерела світла Белякова Ірина Володимирівна -
5003 Дизайн і моделювання бізнесу Крамар Ірина Юріївна Переглянути
4508 Дизайн об'єктів готельно-ресторанного бізнесу Владимир Ольга Михайлівна -
1702 Динаміка і міцність сільськогосподарських машин Рибак Тимофій Іванович -
3356 Динаміка машин Бабій Андрій Васильович
Бортник Ігор Миронович
-
5532 Дипломна робота магістра Лещишин Юрій Зіновійович -
2244 Дипломне проєктування Федорів Петро Степанович -
4658 Дипломне проєктування Панухник Олена Віталіївна -
5171 Дипломне проєктування Підгурський Микола Іванович
Сорочак Андрій Петрович
Каспрук Володимир Богданович
Чорномаз Наталія Юріївна
Міщук Оксана Іванівна
Ясній Петро Володимирович
Ковальчук Ярослав Олексійович
Крамар Галина Михайлівна
Baran Denys Yaroslavovich
Бодрова Людмила Гордіївна
Швед Ярослав Леонідович
-
5519 Дипломне проєктування 051" Економіка" Гац Любов Євгенівна
Берестецька Олена Михайлівна
-
5009 Дипломне проєктування (для груп РРм-61) Яворський Богдан Іванович -
3137 Дипломне проєктування (Кібербезпека) Козак Руслан Орестович
Загородна Наталія Володимирівна
Лобур Тарас Богданович
Кареліна Олена Володимирівна
-
4603 Дипломне проєктування МАГІСТРИ 2020 Дуда Олексій Михайлович
Никитюк Вячеслав Вячеславович
Назаревич Олег Богданович
Пасічник Володимир Володимирович
Приймак Микола Володимирович
Баран Ігор Олегович
Боднарчук Ігор Орестович
Литвиненко Ярослав Володимирович
Матійчук Любомир Павлович
Млинко Богдана Богданівна
Струтинська Ірина Володимирівна
Готович Володимир Анатолійович
Загородна Наталія Володимирівна
Дмитроца Леся Павлівна
Стадник Ігор Ярославович
Золотий Роман Захарійович
Липак Галина Ігорівна
Шимчук Григорій Валерійович
Кунанець Наталя Едуардівна
Харченко Олександр Григорович
Козбур Галина Вол
-
4834 Дипломне проєктування та практика Гевко Ігор Богданович -
5210 Дипломне проєктування. Державна атестація Хомик Надія Ігорівна
Довбуш Тарас Анатолійович
Бортник Ігор Миронович
Павх Ігор Іванович
Довбуш Анатолій Дмитрович
Антончак Наталія Андріївна
Олексюк Василь Петрович
Гевко Роман Богданович
-
1365 Дискретна математика Крива Надія Романівна -
2214 Дискретна математика Загородна Наталія Володимирівна
Грод Іван Миколайович
-
2036 Дискретна математика (для груп СН, СТ ) Ясній Олег Петрович
Крива Надія Романівна
-
1517 Дискретний аналіз Рогатинська Лілія Романівна
Рогатинський Роман Михайлович
Дмитрів Олена Романівна
Ковальчик Олена Арнольдівна
-
1574 Диференційна психологія Моначин Інна Леонідівна -
1853 Документаційне забезпечення управління Шведа Наталія Михайлівна -
4758 Документообіг в системі обліку Королюк Тетяна Миколаївна -
2315 Дорожні умови та безпека руху Цьонь Олег Петрович
Матвіїшин Анатолій Йосипович
Мишкович Ольга Василівна
-
2736 Дослідження і випробування приладів та вимірювальних систем Дерев'янко Василь Володимирович -
1984 Дослідження і проєктування комп'ютерних систем та мереж Жаровський Руслан Олегович
Лещишин Юрій Зіновійович
Хвостівський Микола Орестович
Осухівська Галина Михайлівна
Лупенко Сергій Анатолійович
Жаровський Руслан Олегович
Євтух Петро Сильвестрович
-
2216 Дослідження будівельних конструкцій та будівель Чорномаз Наталія Юріївна -
2745 Дослідження динамічних об'єктів та систем Яворська Мирослава Іванівна
Кругльов Володимир Васильович
Стрембіцький Михайло Олексійович
-
1437 Дослідження операцій Різник Наталія Михайлівна
Дмитрів Дмитро Володимирович
Ковальчик Олена Арнольдівна
-
2945 Дослідження операцій в транспортних системах Цьонь Олег Петрович
Кучвара Іван Миколайович
Гупка Андрій Богданович
-
5052 Дослідження операцій в транспортних системах Гаврон Надія Богданівна
Цьонь Олег Петрович
-
4640 Дослідження ринку Семенюк Світлана Богданівна -
5192 Дослідження ринку та розробка проєктів (Market Research and Project development) Шпилик Світлана Василівна -
5248 Дослідницька практика Сівчук Петро Іванович -
2231 Друга іноземна мова (німецька) Дутка Марія Василівна
Паласюк Михайло Іванович
-
5513 ЕК №16 (грудень 2020). Кваліфікаційна робота магістра. Спеціальність 133 "Галузеве машинобудування". Спеціалізація "Верстати та інструменти машинобудування". Освітньо-професійна програма Кобельник Володимир Романович
Ярема Ігор Теодорович
-
4470 Екзамен з фаху (Кібербезпека - бакалавр) Козак Руслан Орестович
Лобур Тарас Богданович
Загородна Наталія Володимирівна
Грод Іван Миколайович
Скоренький Юрій Любомирович
Муж Валерій Вікторович
Кареліна Олена Володимирівна
Пйонтко Назарій Володимирович
Чиж Віталій Михайлович
-
5167 Екзамен з фаху Стрембіцький Михайло Олексійович
Апостол Юрій Орестович
Дубиняк Тарас Степанович
Яцків Наталія Георгіївна
-
5330 Екзамен з фаху Осухівська Галина Михайлівна
Максимова Людмила Петрівна
-
5355 ЕКЗАМЕН З ФАХУ Сенчишин Віктор Степанович -
5356 Екзамен з фаху Вишньовський Василь Володимирович
Буняк Надія Андроніківна
Моначин Інна Леонідівна
Гусєва Тетяна Павлівна
Періг Ірина Мирославівна
Жовнір Наталія Вікторівна
-
5366 Екзамен з фаху Ляшук Олег Леонтійович
ХОРОШУН РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ
-
2224 Екзамен з фаху для магістрів 8.03060102 Кафедра МП МП -
3037 Екзамен з фаху для магістрів 8.18010012 Кафедра МП МП -
2223 Екзамен з фаху для спеціалістів 7.03060101 Кафедра МП МП -
5281 Екзамен з фаху за освітнім рівнем «Бакалавр» для студентів зі спеціальності 071 "Облік і оподаткування" Королюк Тетяна Миколаївна -
5262 Екзамен з фаху за освітнім ступенем «Бакалавр» для студентів спеціальності 051 «Економіка» Дмитрів Дмитро Володимирович
Гац Любов Євгенівна
Берестецька Олена Михайлівна
Ціх Галина Володимирівна
Гринчуцький Валерій Іванович
-
4899 Екзамен з фаху за освітнім ступенем «Бакалавр» для студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Константюк Наталія Іванівна
Бажанова Наталія Володимирівна
Панухник Олена Віталіївна
Винник Тетяна Михайлівна
Тимошик Наталія Степанівна
Маркович Ірина Богданівна
Химич Ірина Григорівна
-
5252 Екзамен з фаху за освітнім ступенем «Бакалавр» для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Маркович Ірина Богданівна
Крупка Андрій Ярославович
Панухник Олена Віталіївна
Подвірна Тетяна Володимирівна
Бажанова Наталія Володимирівна
Химич Ірина Григорівна
-
2209 Екзамен з фаху за спеціальністю 073 Менеджмент Мосій Ольга Бориславівна
Кучма Надія
Машлій Галина Богданівна
Кужда Тетяна Іванівна
Гарматюк Оксана Олегівна
Мельник Лілія Миколаївна
Шведа Наталія Михайлівна
Хаєцька Юлія
-
5179 Екзамен з фаху за спеціальністю 074 "Публічне управління та адміністрування" Мосій Ольга Бориславівна
Кужда Тетяна Іванівна
Луциків Іванна Василівна
Мельник Лілія Миколаївна
Миронець С.В.
Іваноньків Ольга Олександрівна
Зяйлик Марія Федорівна
Потюк Василь Михайлович
-
5347 Екзамен з фаху за спеціальністю 172 "Телекомунікації та радіотехніка" Дунець Василь Любомирович
Свідерський Олексадр Павлович
Марценюк Анатолій Сергійович
Дедів Ірина Юріївна
Яськів Володимир Іванович
-
4925 ЕКЗАМЕН З ФАХУ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 241 "Готельно-ресторанна справа" Шерстюк Роман Петрович
Поглід Лілія Павлівна
Малюта Людмила Ярославівна
Андрушків Богдан Миколайович
Кузь Тетяна Іванівна
Стойко Ігор Іванович
Нагорняк Галина Степанівна
Мельник Лілія Миколаївна
-
5346 Екзамен з фаху спеціальності 151 (каф. АВ, ЕК №21) Козбур Ігор Романович
Ковальчук Олександр Віталійович
Марущак Павло Орестович
Карташов Віталій Вікторович
Коноваленко Ігор Володимирович
Савків Володимир Богданович
-
5325 Екзамен з фаху. Спеціальність 192 Ковальчук Ярослав Олексійович
Міщук Оксана Іванівна
Швед Ярослав Леонідович
Підгурський Микола Іванович
Конончук Олександр Петрович
-
5287 Екзаменаційна комісія №25 екзамен з фаху Бендерська Ірина
Сисак Іван Михайлович
Габрусєва Ірина Юріївна
Коваль Вадим Петрович
Кучмій Володимир Володимирович
Тарасенко Микола Григорович
-
5292 Екзаменаційна комісія №39 2020 н.р. Небесний Руслан Михайлович
Дячук Степан Федорович
Гром'як Роман Сильвестрович
Боднарчук Ігор Орестович
Мельник Андрій Миколайович
-
5329 Екзаменаційна комісія №42 екзамен з фаху, напрям 121 Інженерія програмного забезпечення Цуприк Галина Богданівна
Михалик Дмитро Михайлович
Петрик Михайло Романович
Гвоздик Марія Василівна
Дячук Степан Федорович
Пастух Олег Анатолійович
Сегін Андрій Ігорович
Стоянов Юрій Миколайович
-
3189 Екологічна безпека автотранспортних перевезень Ляшук Олег Леонтійович -
2069 Екологічне управління підприємствами сфери послуг Мельник Лілія Миколаївна
Шерстюк Роман Петрович
Переглянути
513 Екологічний менеджмент Кирич Наталія Богданівна Переглянути
2173 ЕКОЛОГІЯ за професійним спрямуванням (друга вища), (заборгованості ЕТ-21, ЕТ-22-16/17н.р.), Зварич Наталя Миколаївна
Кравець Олег Ігорович
-
1757 Екомаркетинг Оксентюк Богдана Андріївна -
2360 Економіка і фінанси підприємства Гац Любов Євгенівна -
1822 Економіка і менеджмент в будівництві Берестецька Олена Михайлівна -
1916 Економіка і фінанси підприємства Гащин Євген Володимирович -
5046 Економіка і фінанси підприємства Константюк Наталія Іванівна -
2400 Економіка інноваційного підприємства Мельник Лілія Миколаївна -
4387 Економіка автомобільного транспорту Ляшук Олег Леонтійович -
5340 Економіка автотранспорту. Курсова робота МНм - 5 курс, МНмз-5 курс Ляшук Олег Леонтійович -
1844 Економіка будівництва Дмитрів Дмитро Володимирович
Берестецька Олена Михайлівна
-
2232 Економіка зварювального виробництва Гац Любов Євгенівна -
2700 Економіка організації і планування виробництва Нагорняк Галина Степанівна -
4507 Економіка підприємств сфери послуг Мельник Лілія Миколаївна Переглянути
492 Економіка підприємства Дмитрів Дмитро Володимирович
Гац Любов Євгенівна
Берестецька Олена Михайлівна
-
1564 Економіка підприємства Берестецька Олена Михайлівна -
3317 Економіка підприємства Маркович Ірина Богданівна -
2941 Економіка підприємства (автомобільний транспорт) Гац Любов Євгенівна -
1783 Економіка підприємства (практична) Гац Любов Євгенівна -
3251 Економіка праці Гац Любов Євгенівна
Берестецька Олена Михайлівна
Переглянути
1353 Економіка програмного забезпечення Кінах Ярослав Ігорович
Цуприк Галина Богданівна
-
1741 Економіка суб"єктів господарювання Гринчуцька Світлана Вікторівна -