Selectable courses

ID Назва Лектор Картка дисципліни
684 Будівельне матеріалознавство Ковальчук Ярослав Олексійович
Бодрова Людмила Гордіївна
-
4554 Будова автомобіля Гевко Ігор Богданович
Навроцька Тетяна Демянівна
-
776 Бухгалтерський облік (загальна теорія) Павликівська Ольга Іванівна
Ратинський Вадим Віталійович
-
4556 Бухгалтерський облік та звітність в управлінні підприємством Марущак Леся Іванівна
Мазуренок Оксана Романівна
-
4928 Бухгалтерський та податковий консалтинг Марущак Леся Іванівна -
1706 Бюджетна система Тимошик Наталія Степанівна -
4754 Бюджетне управління в обліку Синькевич Надія Іванівна -
1221 Бюджетний контроль Фроленко Роман Володимирович -
2392 Бюджетування Фроленко Роман Володимирович -
2321 Відновлення деталей Левкович Михайло Геннадійович -
1705 Відновлювані джерела енергії Тарасенко Микола Григорович
Гетманюк Володимир Іванович
Поталіцин Сергій Юрійович
-
959 Вікова та педагогічна психологія Періг Ірина Мирославівна -
2958 Вантажні перевезення Цьонь Олег Петрович
Гупка Андрій Богданович
-
2357 Варіаційне числення та методи оптимізації Михайлишин Михайло Стахович
Головатий Богдан Зеновійович
-
5431 Вбудовані системи Лещишин Юрій Зіновійович -
853 Введення в спеціальність Семенюк Світлана Богданівна -
5449 Веб-дизайн (Web design) Золотий Роман Захарійович -
750 Веб-технології Дуда Олексій Михайлович
Липак Галина Ігорівна
Готович Володимир Анатолійович
-
4402 Веб-технології Цуприк Галина Богданівна
Бойко Ігор Володимирович (к. ф.-м. н)
-
4719 Веб-технології Загородна Наталія Володимирівна
Сіткар Тарас Вікторович
-
5452 Веб-технології (Web technologies) Золотий Роман Захарійович -
1147 Верстати з ЧПК, автомати і АЛ Кобельник Володимир Романович
Крупа Володимир Васильович
Луців Ігор Володимирович
-
5067 Взаємодія видів транспорту Бабій Марія Василівна -
3006 Взаємозамінність і стандартизація Апостол Юрій Орестович -
1506 Взаємозамінність стандартизація і технічні вимірювання (для груп ХО-31 та ХОс, МТс -31) Дубиняк Тарас Степанович -
2727 Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання Апостол Юрій Орестович -
1694 Використання перетворюючих пристроїв в контрольно-вимірювальних системах Зелінський Ігор Микитович -
1864 Вимірювальні перетворювачі біофізичних величин та електроди Ткачук Роман Андрійович -
4606 Вимірювальні технології в системах моніторингу, ГІС, антенних комплексів Стрембіцький Михайло Олексійович
Паламар Михайло Іванович
-
1238 Вимірюванння параметрів і юстування дзеркальних антен -
1276 Вимірювання в антенній техніці Зелінський Ігор Микитович -
5083 Вимірювання в наносистемній техніці Стрембіцький Михайло Олексійович -
964 Вимірювання та облік енергії Коваль Вадим Петрович
Тарасенко Микола Григорович
-
4264 Виробництво деталей та вузлів сільськогосподарських машин Олексюк Василь Петрович
Цьонь Ганна Богданівна
Гевко Роман Богданович
Бортник Ігор Миронович
-
1411 Виробництво зварних конструкцій Барановський Віктор Миколайович
Сенчишин Віктор Степанович
-
845 Виробнича база будівництва Балабан Степан Миколайович -
5017 Виробнича практика Тотосько Олег Васильович -
5193 Виробнича практика Константюк Наталія Іванівна
Винник Тетяна Михайлівна
Кудлак Віталій Ярославович
-
5232 Виробнича практика Навроцька Тетяна Демянівна -
5249 Виробнича практика Сівчук Петро Іванович -
5259 Виробнича практика Крупа Володимир Васильович -
5270 Виробнича Практика Рожко Наталія Ярославівна -
5273 Виробнича практика Голда Надія Михайлівна -
5331 Виробнича практика Білоус Ольга Степанівна -
5217 ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА 3 КУРС (241-готельно-ресторанна справа) Шерстюк Роман Петрович
Федишин Ірина Богданівна
Андрушків Богдан Миколайович
Галицька Ірина Богданівна
Кузь Тетяна Іванівна
Мельник Лілія Миколаївна
Ордеха Галина Іванівна
Паляниця Віктор Анатолійович
Поглід Лілія Павлівна
Гагалюк Ольга Іванівна
Дудкін Павло Дмитрович
Малюта Людмила Ярославівна
Нагорняк Галина Степанівна
Островська Галина Йосипівна
Стойко Ігор Іванович
-
5268 Виробнича практика для 3 го курсу Кирич Наталія Богданівна -
3023 Виробничо-технічна інфраструктура підприємств автотранспорту Ляшук Олег Леонтійович
Гевко Богдан Матвійович
Клендій Володимир Миколайович
Гевко Іван Богданович
Данилишин Григорій Михайлович
-
5311 Високопродуктивні обчислювальні системи Боднарчук Ігор Орестович -
135 Вища математика Романюк Леонід Антонович -
681 Вища математика Кривень Василь Андрійович
Блащак Наталія Іванівна
-
693 Вища математика Габрусєва Ірина Юріївна -
704 Вища математика Федак Сергій Ігнатович -
755 Вища математика Цимбалюк Любов Іванівна -
1546 Вища математика Цимбалюк Любов Іванівна -
1547 Вища математика Цимбалюк Любов Іванівна -
1681 Вища математика Цимбалюк Любов Іванівна
Бойко Андрій Романович
Крива Надія Романівна
-
1800 ВИЩА МАТЕМАТИКА Валяшек Володимир Богданович
Бойко Андрій Романович
-
1813 Вища математика Федак Сергій Ігнатович -
1833 Вища математика Блащак Наталія Іванівна -
2268 Вища математика Шелестовський Борис Григорович
Михайлишин Володимир Михайлович
Габрусєва Ірина Юріївна
-
2270 Вища математика Габрусєв Григорій Валерійович -
2272 Вища математика Блащак Наталія Іванівна -
2598 Вища математика Крива Надія Романівна -
2971 Вища математика Самборська Олександра Миколаївна
Габрусєв Григорій Валерійович
-
2030 Вища математика (ПК, ПО, ПФ, ІІ семестр) Крива Надія Романівна -
2271 Вища математика (СБ, ІІІ семестр ) Крива Надія Романівна -
2029 Вища математика ( ІІ семестр) Крива Надія Романівна -
1406 Вища математика (IV семестр) Бойцун Оксана Борисівна -
1235 Вища математика (IІІ семестр) Бойцун Оксана Борисівна -
1067 Вища математика (для іноземних студентів) Бойцун Оксана Борисівна -
1700 Вища математика (ПК,ПМ,ПЕ,ПФ,ПО-І) Цимбалюк Любов Іванівна -
2013 Вища математика (ПП, ПМ, ПФ, БМ, БА, БР, ПОз, ПКз, ПФз, ПМз, БАз, БПз, РБз -11) Блащак Наталія Іванівна -
2273 Вища математика (СІ - І, 1-й семестр) Цимбалюк Любов Іванівна -
2275 Вища математика (СІ - І, 2-й семестр) Цимбалюк Любов Іванівна -
1050 Вища освіта України і Болонський процес Луців Ігор Володимирович
Нагорняк Галина Степанівна
-
1043 Водопостачання і водовідведення Каспрук Володимир Богданович
Baran Denys Yaroslavovich
-
4502 Вступ до гостинності Островська Галина Йосипівна Переглянути
1275 Вступ до спеціальності Вітенько Тетяна Миколаївна
Зварич Наталя Миколаївна
-
1638 Вступ до спеціальності Козак Руслан Орестович
Пернатий Василь Гнатович
-
2426 Вступ до спеціальності Цьонь Олег Петрович
Матвіїшин Анатолій Йосипович
Мишкович Ольга Василівна
-
2487 Вступ до спеціальності Гевко Богдан Матвійович
Клендій Володимир Миколайович
-
2018 Вступ до спеціальності "Металорізальні верстати та системи" Крупа Володимир Васильович -
51 Вступ до фаху Тотосько Олег Васильович -
566 Вступ до фаху Небесний Руслан Михайлович
Мацюк Олександр
-
576 Вступ до фаху Береженко Богдан Миколайович
Данильченко Лариса Миколаївна
-
2432 Вступ до фаху Хомик Надія Ігорівна
Зварич Наталя Миколаївна
Крупа Володимир Васильович
Цьонь Ганна Богданівна
Антончак Наталія Андріївна
-
4588 Вступ до фаху Яськів Володимир Іванович
Яськів Анна Володимирівна
-
5306 Вступ до фаху Білоус Ольга Степанівна -
5216 ВСТУП ДО ФАХУ ПРАКТИКА 1 КУРС Шерстюк Роман Петрович
Андрушків Богдан Миколайович
Галицька Ірина Богданівна
Кузь Тетяна Іванівна
Мельник Лілія Миколаївна
Ордеха Галина Іванівна
Паляниця Віктор Анатолійович
Гагалюк Ольга Іванівна
Дудкін Павло Дмитрович
Малюта Людмила Ярославівна
Нагорняк Галина Степанівна
Островська Галина Йосипівна
Стойко Ігор Іванович
-
5185 Вступне випробування з іноземної мови для вступників в аспірантуру Кобельник Володимир Романович
Паласюк Михайло Іванович
Баб'як Жанна Володимирівна
-
5177 Вступний іспит Луцків Андрій Мирославович
Осухівська Галина Михайлівна
Лупенко Сергій Анатолійович
-
5198 ВЧЕНА РАДА ФМТ Пилипець Оксана Михайлівна
Лещук Роман Ярославович
-
2782 Гідравліка, гідро- та пневмопривід Каспрук Володимир Богданович
Baran Denys Yaroslavovich
Коваль Ігор Володимирович
-
20 Гідрогазодинаміка Шкодзінський Олег Ксаверович
Пісьціо Вадим Петрович
Переглянути
1373 Галузева політика Зяйлик Марія Федорівна -
2922 Гендерна психологія Моначин Інна Леонідівна -
4580 Генеративний дизайн та оптимізація у виробничих технологіях Васильків Василь Васильович -
2129 Генерування та формування сигналів Марценюк Анатолій Сергійович -
2784 Глобальна економіка Панухник Олена Віталіївна
Маркович Ірина Богданівна
Переглянути
76 Гнучкі комп'ютеризовані системи та робототехніка Савків Володимир Богданович
Михайлишин Роман Ігорович
-