Selectable courses

ID Назва Лектор Картка дисципліни
1577 Історія України Криськов Андрій Анатолійович -
1525 Історія управління Юрик Наталія Євгенівна Переглянути
3384 Автоматизація технологічних процесів і виробництв Федорів Петро Степанович -
1851 Автоматизація верстатно-інструментального виробництва Лещук Роман Ярославович
Кобельник Володимир Романович
Сеник Андрій Антонович
-
3333 Автоматизація виробничих процесів Савків Володимир Богданович
Михайлишин Роман Ігорович
-
4811 Автоматизація виробничих процесів Федорів Петро Степанович -
2243 Автоматизація зварювальних процесів Барановський Віктор Миколайович -
2352 Автоматизація обслуговування та ремонту автомобілів Ляшук Олег Леонтійович -
3274 Автоматизація процесної та проєктної діяльності підприємства Кареліна Олена Володимирівна -
475 Автоматизовані системи керування технологічними процесами Золотий Роман Захарійович
Карташов Віталій Вікторович
-
980 Автоматизовані системи проєктування і конструювання в приладобудуванні Стрембіцький Михайло Олексійович
Батюк Віталій Васильвич
-
5084 Автоматизовані системи проєктування наноелектронних пристроїв Стрембіцький Михайло Олексійович -
2964 Автоматизовані системи технічного зору Марущак Павло Орестович
Коноваленко Ігор Володимирович
-
4800 Автоматизовані системи управління й оптимізація режимів енергосистем Зінь Мирослав Михайлович
Осадца Ярослав Михайлович
-
160 Автоматизована робота сільськогосподарських машин Сташків Микола Ярославович
Бортник Ігор Миронович
Паламарчук Петро Васильович
-
4548 Автоматизована система управління на транспорті Кучвара Іван Миколайович -
1061 Автоматизоване проєктування машин Шанайда Володимир Васильович -
1644 Автоматизоване проєктування та дизайн приладів і систем Стрембіцький Михайло Олексійович
Паламар Михайло Іванович
-
99 Автоматизоване управління бізнес-процесами Марущак Павло Орестович
Микулик Петро Миколайович
-
1229 Автоматизований електропривід Курко Андрій Михайлович -
2946 Автомобільні двигуни Босюк Павло Володимирович
Гупка Андрій Богданович
Тесля Володимир Олегович
Сіправська Марія Дмитрівна
-
1111 АВТОМОБІЛЬНІ ДВИГУНИ (для групи АТ-605) Данилишин Григорій Михайлович -
5320 Автострахування Навроцька Тетяна Демянівна
Гевко Іван Богданович
-
4332 Автотехнічна експертиза Матвіїшин Анатолій Йосипович -
1324 Автотехнічна експертиза дорожньо-транспортних пригод Гевко Ігор Богданович
Гевко Іван Богданович
Навроцька Тетяна Демянівна
-
2872 Автотоварознавча експертиза Гевко Ігор Богданович
Гупка Андрій Богданович
-
3163 Адаптивні системи обробки сигналів Дунець Василь Любомирович Переглянути
2186 Адміністративний менеджмент Галущак Ольга Ярополківна
Галущак Михайло Петрович
-
2947 Адміністрування та експлуатація комп'ютерних мережевих систем Шингера Наталя Ярославівна -
5215 АКРЕДИТАЦІЯ (241 - ГРС) МАГІСТРИ 2020 Шерстюк Роман Петрович
Островська Галина Йосипівна
Стойко Ігор Іванович
Дячук Степан Федорович
Жук Неоніла Ігорівна
Гагалюк Ольга Іванівна
Дудкін Павло Дмитрович
Малюта Людмила Ярославівна
Нагорняк Галина Степанівна
Паляниця Віктор Анатолійович
Федишин Ірина Богданівна
Андрушків Богдан Миколайович
Галицька Ірина Богданівна
Кузь Тетяна Іванівна
Мельник Лілія Миколаївна
Ордеха Галина Іванівна
-
5224 Акредитація освітньої програми 172 "Телекомунікації та радіотехніка" Дунець Василь Любомирович -
2359 Алгоритмізація та програмування Гладьо Юрій Богданович
Семенишин Галина Мирославівна
Баран Ігор Олегович
-
5081 Алгоритмічні мови програмування Стрембіцький Михайло Олексійович -
1415 Алгоритми та методи обчислень Тиш Євгенія Володимирівна -
1066 Алгоритми та структури даних Михалик Дмитро Михайлович
Ясній Олег Петрович
Стоянов Юрій Миколайович
-
5380 Аналіз і прогнозування біржового ринку Химич Ірина Григорівна Переглянути
1559 Аналіз вимог до програмного забезпечення Михалик Дмитро Михайлович
Ясній Олег Петрович
Мудрик Іван Ярославович
Стоянов Юрій Миколайович
-
2094 Аналіз конструкцій, робочі процеси та основи розрахунку автомобілів Левкович Михайло Геннадійович
Тесля Володимир Олегович
-
4784 Аналіз та реінжиніринг бізнес-процесів інформаційних систем Готович Володимир Анатолійович
Голотенко Олександр Сергійович
Липак Галина Ігорівна
Мацюк Олександр
-
813 Аналітична хімія Шпилик Олександра Богданівна -
2836 Аналогова схемотехніка Тимків Павло Олександрович
Яворська Євгенія Богданівна
Хвостівський Микола Орестович
Переглянути
4497 Аналогова схемотехніка Стрембіцький Михайло Олексійович
Пастернак Юрій Володимирович
Кругльов Володимир Васильович
-
2472 Анатомія і біологія людини Кузів Оксана Євстахіївна
Гриб Оксана Іванівна
Буняк Надія Андроніківна
-
2180 Анатомія, фізіологія та патологія людини Гевко Олена Василівна Переглянути
1419 АНТЕННІ СИСТЕМИ Химич Григорій Петрович
Умзар Юрій Августович
Переглянути
1728 Антикризовий менеджмент Юрик Наталія Євгенівна Переглянути
3331 Арт-терапія Періг Ірина Мирославівна -
2675 Архітектура і програмування мікроконтролерів Гладьо Юрій Богданович
Шаблій Наталія Ростиславівна
Лещишин Юрій Зіновійович
-
824 Архітектура будівель і споруд Мещерякова Ольга Михайлівна -
4396 Архітектура комп'ютерів Лещишин Юрій Зіновійович
Шаблій Наталія Ростиславівна
Жаровський Руслан Олегович
-
4850 Архітектура комп'ютерів та мереж Марценко Сергій Володимирович -
2361 Архітектура комп'ютера Гладьо Юрій Богданович
Кінах Ярослав Ігорович
Семенишин Галина Мирославівна
Стоянов Юрій Миколайович
-
2560 Архітектура комп'ютерних систем Шимчук Григорій Валерійович
Гладьо Юрій Богданович
Готович Володимир Анатолійович
Никитюк Вячеслав Вячеславович
-
2678 Архітектура комп'ютерних систем Голотенко Олександр Сергійович -
2076 Архітектура ПК Лещишин Юрій Зіновійович
Хвостівський Микола Орестович
Тимків Павло Олександрович
-
4536 Архітектура ПК Хвостівська Лілія Володимирівна -
1616 Архітектура та проєктування програмного забезпечення Петрик Михайло Романович
Мудрик Іван Ярославович
Стоянов Юрій Миколайович
-
2137 АСУ й оптимізація режимів енергосистем Івасечко Роман Романович -
5341 Атестаційний екзамен Паньків Марія Романівна
Ткаченко Ігор Григорович
-
5271 Атестація бакалаврів (КТ) Микитишин Андрій Григорович
Левицький Віталій Васильович
-
4798 Аудит Павликівська Ольга Іванівна
Ратинський Вадим Віталійович
-
4467 Бібліографія та її використання в сучасних пошукових системах Кареліна Олена Володимирівна
Козак Руслан Орестович
-
5034 Бізнес-аналіз Крамар Ірина Юріївна -
3395 Бізнес-аналітика Шведа Наталія Михайлівна -
4506 Бізнес-культура Владимир Ольга Михайлівна
Шерстюк Роман Петрович
Переглянути
2936 Бізнес-планування Шимчук Григорій Валерійович
Кирич Наталія Богданівна
Переглянути
3378 Біологічно активні сполуки в харчових продуктах Джур Ярослава Богданівна
Копчак Наталія Григорівна
-
5448 Біологічно-активні сполуки у харчових продуктах Юкало Володимир Глібович
Чорна Наталія Олегівна
-
2818 Біомедична інженерія Яворський Богдан Іванович -
4465 Біомедична інженерія штучного інтелекту Дозорський Василь Григорович
Яворська Євгенія Богданівна
Хвостівський Микола Орестович
Переглянути
4826 Біотехнологічні і фізико-хімічні основи технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Карпик Галина Вікторівна
Сельський Володимир Романович
-
2290 Біофізика Яворська Євгенія Богданівна
Паляниця Юрій Богданович
Дозорська Оксана Федорівна
-
43 Біохімія Юкало Володимир Глібович
Сторож Людмила Анатоліївна
Копчак Наталія Григорівна
-
2032 Біржова діяльність Машлій Галина Богданівна -
4667 Біржова діяльність Крупка Андрій Ярославович Переглянути
1327 Бази даних Михалик Дмитро Михайлович
Стоянов Юрій Миколайович
Мудрик Іван Ярославович
Кінах Ярослав Ігорович
-
5457 Бази даних (CS270T) Боднарчук Ігор Орестович -
178 Бази даних і знань Боднарчук Ігор Орестович
Шимчук Григорій Валерійович
Загородна Наталія Володимирівна
Войтович Анастасія Ігорівна
Никитюк Вячеслав Вячеславович
Станько Ірина Володимирівна
Щербак Леонід Миколайович
-
4861 Балансознавство Кравчук Наталія Василівна -
1929 Банківські операції Маркович Ірина Богданівна
Тимошик Наталія Степанівна
Винник Тетяна Михайлівна
-
1847 Банківська система Тимошик Наталія Степанівна
Маркович Ірина Богданівна
-
3254 Банківське і страхове право Тимошик Наталія Степанівна
Радинський Сергій Віталійович
-
3315 Банківський менеджмент Крамар Ірина Юріївна
Маркович Ірина Богданівна
-
2572 Безвідходні технології харчових виробництв Карпик Галина Вікторівна
Карпик Галина Вікторівна
Шпилик Олександра Богданівна
-
2705 Безпека інформаційних технологій Кінах Ярослав Ігорович -
5188 Безпека ІоТ пристроїв та систем Томашевський Богдан Паїсійович
Aleksander Marek Boguslaw
-
3301 Безпека в надзвичайних ситуаціях (для дипломного проєктування) Стручок Володимир Сергійович -
2171 Безпека дорожнього руху Босюк Павло Володимирович
Сіправська Марія Дмитрівна
-
4656 Безпека життєдіяльності, основи охорони праці Гурик Олег Ярославович
Окіпний Ігор Богданович
-
4949 Безпека комп'ютерних мереж Лобур Тарас Богданович -
5031 Безпека операційних систем Кареліна Олена Володимирівна
Лобур Тарас Богданович
-
1192 Безпека програм та даних Кінах Ярослав Ігорович -
4968 Безпека програмного забезпечення Василенко Ярослав Пилипович
Лечаченко Тарас Анатолійович
Шмигер Галина Петрівна
-
916 Бренд-маркетинг Якимишин Лілія Ярославівна -
4247 Бренд-менеджмент Гевко Ольга Борисівна -
1827 Будівельні конструкції будівлі та споруди Ігнатьєва Вікторія Борисівна -
2008 Будівельна механіка Федак Сергій Ігнатович -
1583 Будівельна техніка Дубіжанський Дмитро Ігорович
Ігнатьєва Вікторія Борисівна
-
498 Будівельне матеріалознавство Крамар Галина Михайлівна
Коваль Ігор Володимирович
-
684 Будівельне матеріалознавство Ковальчук Ярослав Олексійович
Бодрова Людмила Гордіївна
-