Selectable courses

ID Назва Лектор Картка дисципліни
836 Object-oriented Programming Боднарчук Ігор Орестович
Готович Володимир Анатолійович
Козак Руслан Орестович
Золотий Роман Захарійович
Загородна Наталія Володимирівна
Грод Іван Миколайович
-
4550 Operating Systems Назаревич Олег Богданович -
4299 Operations management Котовська Ірина Василівна
Луциків Іванна Василівна
Машлій Галина Богданівна
-
4378 Organization of manager's work Луциків Іванна Василівна -
5444 Parallel and Distriubted Computing Луцків Андрій Мирославович -
5022 Pedagogy and ethics of professional activity Луциків Іванна Василівна -
4680 Philosophy Чоп Тамара Олександрівна
Баб'як Жанна Володимирівна
Щигельська Галина Остапівна
-
5353 Physical bases of light sources Наконечний Мирослав Степанович -
4896 Physics Сіткар Оксана Андріївна
Ковалюк Богдан Павлович
Мочарський Віталій Сергійович
-
4690 POLITICAL SCIENCE Щигельська Галина Остапівна -
4891 Power Plants Коваль Вадим Петрович
Тарасенко Микола Григорович
-
5372 Practical Training Шадріна Галина Михайлівна -
4816 Principle biomedical engineering Яворський Богдан Іванович -
712 Probability Theory and Mathematical Statistics Фриз Михайло Євгенович Переглянути
4691 Problems of theory and practice of management Федишин Ірина Богданівна -
5117 Processing Technologies Паньків Віталій Раманович -
4709 Production Base of Construction Baran Denys Yaroslavovich
Підгурський Іван Миколайович
-
5416 Production Engineering Барановський Віктор Миколайович
Паньків Віталій Раманович
-
5387 Production management Галущак Ольга Ярополківна
Галущак Михайло Петрович
-
2990 Programming Баран Ігор Олегович -
4666 Project management for IT Назаревич Олег Богданович -
5486 Public and regional governance Машлій Галина Богданівна -
5108 Quality management Галущак Ольга Ярополківна
Галущак Михайло Петрович
-
5455 Random Processes Computer Simulation Фриз Михайло Євгенович -
5111 Reinforced concrete and masonry structures Грицеляк Роман Володимирович
Мещерякова Ольга Михайлівна
-
5098 Reinforced Concrete and Masonry Structures Design Гудь Михайло Іванович
Бодрова Людмила Гордіївна
Бухта Вікторія Володимирівна
-
5118 Relay Protection of Electricity Supply Systems of Industrial and Municipal Facilities Коваль Вадим Петрович
Козак Катерина Миколаївна
Тарасенко Микола Григорович
-
2731 Reliability and Diagnostics of Electrical Equipment Костик Любов Миколаївна -
5109 Reliability of Machines Дячун Андрій Євгенович -
4273 Renewable energy sources Козак Катерина Миколаївна
Коваль Вадим Петрович
-
5415 Repair and Restoration Technology of Machine Parts Паньків Марія Романівна
Паньків Віталій Раманович
-
5378 Seismic Design of Industrial and Civil Structures Грицеляк Роман Володимирович -
1961 Self-management Юрик Наталія Євгенівна -
1634 Signal and Image Processing Млинко Богдана Богданівна
Фриз Михайло Євгенович
-
5074 Sociology Криськов Андрій Анатолійович -
5407 Software engineering (Інженерія програмного забезпечення) Яцишин Василь Володимирович -
4913 Software project management Кінах Ярослав Ігорович -
4912 Software quality assurance and Testing Кінах Ярослав Ігорович -
4911 Software security Кінах Ярослав Ігорович -
5390 Sources of light Белякова Ірина Володимирівна -
5404 Special Technologies in Mechanical Engineering Сіправська Марія Дмитрівна -
5047 Specialized Computer Systems Паламар Андрій Михайлович
Лещишин Юрій Зіновійович
-
4835 Statistics Галущак Ольга Ярополківна -
2424 Strategic Analysis Котовська Ірина Василівна -
2654 Strategic management (Стратегічне управління) Котовська Ірина Василівна -
2917 Strength of Materials Хомик Надія Ігорівна
Довбуш Тарас Анатолійович
Цьонь Олег Петрович
Цьонь Ганна Богданівна
Антончак Наталія Андріївна
-
5110 Structural engineering design Грицеляк Роман Володимирович
Бухта Вікторія Володимирівна
Міщук Оксана Іванівна
-
1682 Structural Mechanics / Будівельна механіка Федак Сергій Ігнатович -
4790 Study of Measurements and Energy Consumption Коваль Вадим Петрович -
4890 Study of Measurements and Energy Consumption Козак Катерина Миколаївна
Коваль Вадим Петрович
-
4379 System programming Паламар Андрій Михайлович
Паламар Михайло Іванович
-
5065 System simulation Марценко Сергій Володимирович -
5433 System software Жаровський Руслан Олегович -
1614 System Аnalysis Млинко Богдана Богданівна
Фриз Михайло Євгенович
-
2196 Systems of Technologies Коваль Ігор Володимирович
Крамар Галина Михайлівна
-
5403 Techniques of Mechanical Engineering Сіправська Марія Дмитрівна
Радик Дмитро Леонідович
-
4333 TECHNOECOLOGY AND CIVIL SAFETY Пилипець Оксана Михайлівна
Стручок Володимир Сергійович
-
5104 Technological Methods of Workpiece Manufacturing for Machine Parts Данильченко Лариса Миколаївна -
4689 Technologies of Computer System Design Осухівська Галина Михайлівна -
4795 Technologies of Information Management Струтинська Ірина Володимирівна -
5399 Technology of Electrical Manufacturing Осадца Ярослав Михайлович -
5430 Technology of Pressure Shaping Сіправська Марія Дмитрівна
Радик Дмитро Леонідович
-
5107 Technology of Race Reinforcement in Machine Parts Данильченко Лариса Миколаївна
Васильків Василь Васильович
-
5439 Testing and Diagnostics of Software and Hardware Tools Жаровський Руслан Олегович -
5116 The Theory of Electrical and Magnetic Circuits Куземко Наталія Анатоліївна -
4822 The theory of mechanisms and machines Підгурський Микола Іванович -
4924 The theory of mechanisms and machines Довбуш Тарас Анатолійович -
5395 Theoretical electrical engineering Закордонець Володимир Савич -
5114 Theoretical Fundamentals of Electrical Engineering Куземко Наталія Анатоліївна
Котик Марія Іванівна
-
5072 Theoretical Mechanics Цьонь Олег Петрович -
668 Theory of algorithms Яворський Богдан Іванович -
5066 Theory of Electric and Magnetic Circuits Дозорський Василь Григорович
Яворська Євгенія Богданівна
Хвостівський Микола Орестович
-
2399 TSM and material science Коваль Ігор Володимирович
Крамар Галина Михайлівна
-
1716 Ukrainian as a foreign language Назаревич Леся Тарасівна
Мацюк Галина Ростиславівна
Федак Софія Андріївна
-
5000 Water Supply and Drainage Коваль Ігор Володимирович
Бухта Вікторія Володимирівна
Гудь Михайло Іванович
-
1363 Web-програмування Кареліна Олена Володимирівна
Дмитрів Олена Романівна
Гринчуцька Світлана Вікторівна
Федорів Петро Степанович
Дмитрів Дмитро Володимирович
-
4708 Wood and plastic sctructures Гудь Михайло Іванович
Чорномаз Наталія Юріївна
-
4590 Євроінтеграційні процеси та збереження національної ідентифікації Сороківська Олена Анатоліївна -
3381 Європейські стандарти публічного адміністрування та євроінтеграція Сороківська Олена Анатоліївна -
1932 Європейська торговельна політика Крамар Ірина Юріївна Переглянути
5070 Івент-менеджмент Островська Галина Йосипівна Переглянути
4679 Ідентифікація та методи виявлення фальсифікації харчової продукції Вічко Олена Іванівна -
460 Ідентифікація та моделювання технологічних об'єктів Левицький Віталій Васильович -
2347 Інвестиційні проєкти Радинський Сергій Віталійович -
1321 Інвестиційне право Малюта Людмила Ярославівна -
918 Інвестиційний менеджмент Сороківська Олена Анатоліївна -
808 Інвестування Радинський Сергій Віталійович -
4979 Інвестування регіонального розвитку Машлій Галина Богданівна -
1656 Інженерія вимог Кінах Ярослав Ігорович
Ясній Олег Петрович
Михалик Дмитро Михайлович
Бойко Ігор Володимирович (к. ф.-м. н)
Пастух Олег Анатолійович
Стоянов Юрій Миколайович
-
2790 Інженерія програмного забезпечення Яцишин Василь Володимирович
Жаровський Руслан Олегович
-
452 Інженерна геодезія Данильченко Світлана Михайлівна -
2057 Інженерна геологія і основи механіки грунтів Підгурський Іван Миколайович -
1609 Інженерна графіка Балабан Степан Миколайович -
218 Інженерна графіка ( 1-й семестр) Ковбашин Василь Іванович
Пік Андрій Іванович
-
464 Інженерна графіка (2-й семестр) Ковбашин Василь Іванович
Захарчук Олена Павлівна
Пік Андрій Іванович
-
650 Інженерна графіка та CAD системи Балабан Степан Миколайович
Ковбашин Василь Іванович
-
2466 Інженерна графіка та CAD системи Ковбашин Василь Іванович
Захарчук Олена Павлівна
Пік Андрій Іванович
-
2603 Інженерна графіка та CAD системи Захарчук Олена Павлівна
Балабан Степан Миколайович
Ковбашин Василь Іванович
Пік Андрій Іванович
-
5494 Інженерна графіка та CAD системи Пік Андрій Іванович
Захарчук Олена Павлівна
-
1573 Інженерна психологія Моначин Інна Леонідівна
Сівчук Петро Іванович
-